Wyślij wiadomość
Tel:
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

Doskonałe uszczelnienia mechaniczne, które zmniejszają koszty eksploatacji i poprawiają niezawodność systemu od wyłączenia do wyłączenia ~

Dom

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

Kilka słów o nas
Chiny Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch profil firmy
Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
Chiny Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch profil firmy
1 2

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch

JIAXING BURGMANN jest profesjonalnym producentem uszczelnień mechanicznych do pomp i autoklawów stosowanych w górnictwie, przemyśle, rolnictwie, kołnierzach, pierścieniach gumowych, tulei, stopach twardych i Sic.Specjalizujemy się w produkcji uszczelnień serii Burgmann.

 

Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji o dużej wiarygodności.Nasze produkty potwierdzają JB / T412.1-1999 《Stan techniczny uszczelnienia mechanicznego》 Norma.projektujemy różne uszczelnienia mechaniczne, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

 

Każdego dnia staramy się tworzyć lepszą przyszłość.Nasze wysokiej jakości produkty i usługi w zakresie uszczelnień mechanicznych sprawiają, że ludzie czują się dobrze, dobrze wyglądają i cieszą się doskonałym życiem.Każdego z nas zainspirujemy: najmniejsze czynności każdego dnia przyczynią się do zmiany świata.Chcemy stworzyć nowy model, skalować 1 raz, jednocześnie zmniejszając nasz niekorzystny wpływ na środowisko.

 

Jesteśmy przekonani, że możemy sprawić, by nasze marki polepszały jakość życia ludzi i wypełniały nasze obowiązki społeczne.Chcemy budować zrównoważone przedsiębiorstwo.Zdajemy sobie sprawę, że globalne wyzwania, takie jak zmiana klimatu, są z nami ściśle związane.Musimy przez cały czas brać pod uwagę własny cień na otoczeniu Pierścień, który jest głęboko zakorzeniony w naszej podstawowej filozofii, znajduje również odzwierciedlenie w naszej globalnej wizji.

 


 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : JG

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 10milion-15milion

Rok założenia : 1992

pc Export : 70% - 80%

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd.
 

Jiaxing Burgmann Mechanical Seals została założona w 1992 roku w Zhejiang w Chinach (niedaleko Szanghaju). JIAXING BURGMANN jest jedną z firm zajmujących się naprawami uszczelnień wszystkich typów.Następnie JIAXING BURGMANN wykorzystał wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas naprawy uszczelnień do zaprojektowania, skonstruowania i wyprodukowania własnych, zastrzeżonych produktów.

 

Obecnie produkty JIAXING BURGMANN Mechanical Seals są wykorzystywane w niektórych z najbardziej wymagających zastosowań w całym przemyśle przetwórczym.Klienci duzi i mali korzystają z wysokiej jakości produktów wytwarzanych przez JIAXING BURGMANN i polegają na doskonałej obsłudze i wsparciu naszego doświadczonego personelu.Uszczelnianie pomp, mieszalników, kompresorów, wirówek i innych elementów wirującego sprzętu to rutyna dla JIAXING BURGMANN.

 

JIAXING BURGMANN oferuje pełną gamę konstrukcji uszczelnień, w tym uszczelnienia pojedyncze i podwójne, uszczelnienia z mieszkiem metalowym, uszczelnienia pojedyncze i podwójne dzielone, a także uszczelnienia wykonane na zamówienie.Każdy jest dostępny w szerokiej gamie materiałów i rozmiarów.

 

JIAXING BURGMANN kładzie duży nacisk na „usługa”.Dostępny jest doświadczony i dobrze wyszkolony personel.Personel inżynieryjny, sprzedaży i dystrybutora jest w stanie wspierać, rozwiązywać problemy i szkolić wszystkie aspekty uszczelnień mechanicznych.

 

Mamy nadzieję, że nasza witryna internetowa okaże się przydatna i przydatna. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań lub w celu uzyskania dalszej pomocy.

 

Chiny Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch profil firmy 0

Usługowe

Wierzymy, że " Tajemnicą sukcesu jest jakość"

Jakość:

Używamy najwyższej jakości surowców kupowanych od różnych dostawców w Chinach, aby zapewnić jak najlepszą żywotność naszych produktów.Aktywnie dążymy do poprawy jakości poprzez programy, które umożliwiają każdemu pracownikowi prawidłowe wykonywanie pracy za pierwszym razem i za każdym razem.Każdy nasz produkt przechodzi test ciśnienia i szczelności przed dostarczeniem go do naszych klientów.


Zobowiązanie:

Zależy nam na służbie naszym klientom oraz spełnianiu ich potrzeb i oczekiwań, wykonując zadania w sposób spójny i dokładny.

Praca zespołowa:

Pracujemy razem jako ZESPÓŁ, zachęcamy i wspieramy się nawzajem w osiąganiu wspólnych i indywidualnych celów, a także szanujemy indywidualne różnice.

Występ:

Opierając się na opiniach naszych klientów, jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować uszczelnienia mechaniczne, które działają równie dobrze jak inne drogie uszczelnienia mechaniczne.

Zakres produktów:

Posiadamy szeroką gamę produktów w zakresie uszczelnień mechanicznych, które są bardzo wydajne dla wszystkich typów pomp odśrodkowych, sprężarek, mieszadeł, reaktorów i mieszalników itp. Posiadamy również równoważną gamę kompletnych uszczelnień mechanicznych i części zamiennych do różnych konstrukcji, takich jak John Crane, EagleBurgmann, Grundfos itp. Przy okazji możemy również zaprojektować uszczelnienia mechaniczne dla naszych klientów zgodnie z ich warunkami pracy.

 

Rozwijaj swój zespół:

Zdobądź wiedzę potrzebną do rozwoju zakładu, rozwiązywania problemów ze sprzętem i wydajniejszej pracy z uszczelnieniami mechanicznymi, pompami odśrodkowymi i łożyskami.Szkolenia traktujemy poważnie - głównym celem jest skrócenie średniego czasu między awariami w celu obniżenia kosztów, poprawy zrównoważonego rozwoju zakładu i umożliwienia skoncentrowania się na innych pilnych kwestiach biznesowych.

 

Gwarancja :

 

Dzięki ścisłej kontroli jakości od rozpoczęcia produkcji do wysyłki nasze produkty są objęte gwarancją na wady i jakość wykonania.Jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom niezawodność i wsparcie w dostarczaniu szczelnych rozwiązań.


Usługi:

Świadczymy usługi naszym klientom, przejmując niezbędne wymiary fizyczne sprzętu u klienta, a także zapewniamy instalację i uruchomienie usługi próbnej.Utrzymujemy również zapasy uszczelnień mechanicznych i części zamiennych dla różnych klientów wytwarzanych w naszej fabryce, aby sprostać wymaganiom klientów na czas.Podejmujemy się również umów dotyczących napraw i konserwacji wszelkich uszczelnień mechanicznych stron trzecich.

 

Chiny Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch profil firmy 0

Firma Zespół

JIAXING BURGMANN „Jesteśmy rodziną”~

 

Nasz zespół:

 

Zatrudniliśmy zespół bardzo sumiennych i wykwalifikowanych specjalistów, który wspiera nas w produkcji wysokiej jakości uszczelnień mechanicznych.Nasz zespół, będący podstawą naszego sukcesu w tej branży, jest kręgosłupem naszej organizacji.Wszyscy nasi utalentowani specjaliści posiadają rozległą wiedzę o swoich profilach i są dobrze zorientowani w dogłębnej znajomości rynku.Nasza efektywna siła robocza składa się z następujących specjalistów:

  • Inżynierowie
  • Technicy
  • Kierownicy produkcji
  • Kontrolerzy jakości
  • Personel B + R
  • Kierownictwo ds. Obsługi klienta

Rozumiejąc wymagania naszych klientów, nasi specjaliści ściśle ze sobą współpracują, aby zaoferować im odpowiednie rozwiązania;a tym samym osiągnąć najwyższą satysfakcję klienta.Ponadto prowadzimy różnorodne szkolenia i programy dla tych specjalistów, aby być na bieżąco ze zmieniającymi się wymaganiami rynku.

 

Serwis techniczny:

 

Zespół inżynierów JIAXING BURGMANN może dostarczyć mechaniczne rozwiązania uszczelniające dopasowane do Twoich potrzeb.Możemy wykorzystać dowolną kombinację materiałów metalurgicznych i węglikowych do uszczelnienia dowolnego zastosowania. Możemy przenieść projekt od pomysłu do gotowego produktu.Pozwól nam odtworzyć Twoje zużyte uszczelki.Skorzystaj z naszej wiedzy, aby zwiększyć liczbę cykli pracy uszczelnienia.

 

Jakość Kontrola :

 

Wykonane z najwyższej jakości surowca, nasze produkty oferują ciągłą pracę i bezbłędną wydajność.

Surowce, części i kompletne zespoły są sprawdzane przy użyciu najnowocześniejszych przyrządów na wszystkich etapach, aby zapobiec utracie jakości.

Aby potwierdzić ścisłą kontrolę jakości, nasze niestandardowe uszczelnienia mechaniczne przechodzą testy ciśnieniowe i szczelności przed wysłaniem do naszych klientów.

 

Zaangażowanie :

 

Rygorystyczna kontrola jakości i terminowa dostawa w celu spełnienia wymagań klientów.

znormalizowany projekt i indywidualne rozwiązanie.

ekonomiczna cena i opłacalne rozwiązanie.

 

Chiny Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch profil firmy 0

Chiny Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch profil firmy 1

Jiaxing Burgmann Mechanical Seal Co., Ltd. Jiashan King Kong Branch
Nr 28 nr 28 Chengxi Road, Jiashan County, Jiaxing, Zhejiang, Chiny 314100
Tel:86-0573-84133388
Strona mobilna Polityka prywatności | Chiny dobry jakość Przemysłowe uszczelnienia mechaniczne dostawca. © 2018 - 2023 industrial-mechanicalseals.com. All Rights Reserved.